Kalender

Klappjakten

8 december 2019
kl: 09:30
Plats
VOKalen
Ansvarig
Tomtens vänner
EFTERANMÄLAN TILL BANOR ÖPPEN T.O.M. LÖRDAG KL 11.00.

Traditionell klappjakt, gissa din tid - närmast vinner.

Praktisk info:
Startavgift Klappjakten 20:-
Gröt o skinksmörgås 30:-
Deluxe erbjudande: Startavgift + mat 50:-
Swish eller cash

09.45 Alla skall vara anmälda, betalda o ha gissat tid (dvs kom 09.30 senast!)
10.00 Uppställda för start utanför VOKalen

SportIdent används för tidtagning, ta gärna med egen pinne, finns även att låna
Namn:
Info:
Val:
Antispam:

anmälningstiden har passerat

Klicka på ett namn för att uppdatera eller radera anmälan
 
0
Hedda Lundgren
2,5 km Vit
Gillis Alm
2,5 km Vit
Elina Lindén
2,5 km Vit
Lily Rooth
2,5 km Vit
Anton
2,5 km Vit
Ulf carlsson
3 km Orange/blå
Tobias Gustavsson
3 km Orange/blå
Hagbert Persson
3 km Orange/blå
Werner Törnblom
3 km Orange/blå
Sofia Enell
3 km Orange/blå
Sofia Enell
3 km Orange/blå
Martina B
3 km Orange/blå
Maria B
3 km Orange/blå
Susanne L
3 km Orange/blå
Ulla-Britt Karlsson
3 km Orange/blå
Eva Pettersson
3 km Orange/blå
Sofia G
3 km Orange/blå
Krister S
3 km Orange/blå
Miranda
3,5 km Gul
Alvin
3,5 km Gul
Maria
3,5 km Gul
Johanna L
3,5 km Gul
Linus L
3,5 km Gul
Hilda L
3,5 km Gul
Karin
3,5 km Gul
Martina N
5 km Blå
Lasse Skoog
5 km Blå
Emil U
5 km Blå
Johanna U
5 km Blå
Andreas U
5 km Blå
Ebba U
5 km Blå
Mira Enell
5 km Blå
Vega
5 km Blå
Filippa
5 km Blå
Valter Rooth
5 km Blå
Fredrik E
5 km Blå
Annika
5 km Blå
Magnus E
5 km Blå
Maja L
5 km Blå
Peter J
5 km Blå
Jennie
5 km Blå
Wilma
5 km Blå
Lovisa
5 km Blå
Gustav R
5 km Blå
Janne K
5 km Blå
Noel
7 km Blå
Per Rooth
7 km Blå
Henrik
7 km Blå
Hugo
7 km Blå
Alicia
7 km Blå
Maja P
7 km Blå
Lena
7 km Blå
Josephine
7 km Blå
Anders P
9 km Svart
Johan Eklund
9 km Svart
Peter B
9 km Svart
Louise
9 km Svart
Lukas L
9 km Svart
Isac Er
9 km Svart
Christian M
9 km Svart
Patrik R
9 km Svart
Kk
9 km Svart
Malte Lenander
Endast mat
Per Lenander
Endast mat
Görel Skoog
Endast mat
Ann-Kristin Beifeldt
Endast mat
Johnny Beifeldt
Endast mat
Arvid Lindén
Endast mat
Helena Lindén
Endast mat

Antalet anmälda - strukna ej medräknade
 
2,5 km Vit
7 st
3 km Orange/blå
11 st
3,5 km Gul
7 st
5 km Blå
22 st
7 km Blå
8 st
9 km Svart
11 st
Endast mat
9 st
Datum
Tid Rubrik Plats Arrangör  
1/5 Fredag
10:00 OL-träning Älmhult Jon Lindskog Info & anmälan
2/5 Lördag
00:00‹ 10MILA Upplands-Bro Attunda OK, Järfälla OK, Solna OK, Sundbybergs IK Info & anmälan
3/5 Söndag
›23:59 10MILA Upplands-Bro Attunda OK, Järfälla OK, Solna OK, Sundbybergs IK Info & anmälan
4/5 Måndag
17:30 Ungdoms- och juniorträning OS-gruppen Högstorp Maja Info & anmälan
17:30 * Ungdomsträning, GVG Norra stugan , Fylleryd GVG Info & anmälan
5/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, underlag alpäng Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte för ungdomskommittén Klubbrummet Info
6/5 Onsdag
7/5 Torsdag
18:00 OL-träning 7/5 Öjaby Janne K Info & anmälan
8/5 Fredag
00:00‹ SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 Markarydssprinten Info
9/5 Lördag
  SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 Gränsfejden/Vättefejden Info
00:00 Tenhultsmedeln Info
10/5 Söndag
›23:59 SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 OK Älmes vårtävling Info
00:00 Tenhultslången Info
11/5 Måndag
17:30 Ungoms- och juniorträning OS-gruppen Vikensved Maria m.fl. Info & anmälan
12/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, stor stig Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte SM Vokalen, storstugan Patrik K Info
13/5 Onsdag
14/5 Torsdag
17:45 OL-träning 14/5 Fagrabäck KK Info & anmälan
15/5 Fredag
16/5 Lördag
17/5 Söndag
00:00 Lämmeltåget Info
18/5 Måndag
17:30 * Ungdomsträning, GVG Domfälleskogen, Hovshaga GVG Info & anmälan
17:30 OS/GO-träning för ungdomar och juniorer Holmarna Albin Info & anmälan
19/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, stor stig Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte för ungdomskommittén Storstugan Ungdomskommittén Info
19:45 Styrelsemöte Klubbrummet Info
20/5 Onsdag
17:30 * Damträff - utflykt Gårdsby kyrka Info
22/5 Fredag
18:00 * Keps OL Högstorp Isac Ericsson Info & anmälan
23/5 Lördag
24/5 Söndag
25/5 Måndag
17:30 * Ungdomsträning, GVG Evedal GVG Info & anmälan
17:30 OS/GO-träning för ungdomar och juniorer Brittatorp OS-gruppen Info & anmälan
26/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, skog eller liten stig (val) Vokalen Patrik K Info
27/5 Onsdag
28/5 Torsdag
08:30 Lägga Brasved i säckar Asa Krister S Info & anmälan
29/5 Fredag
30/5 Lördag
10:00 KM medeldistans Ziiplinen Bränderyd TTE Info & anmälan
31/5 Söndag
00:00 Veckans bana Info & anmälan

Aktuellt

Samarbetspartners

Senaste från SOFT

Felaktigt RSS-flöde
Länk till Svensk Orientering››

Logga in på intranätet


Kontakt

Info ›› info@vaxjook.se

Web ›› web@vaxjook.se