Kalender

Julgranshuggning 23/11 S Vare

23 november 2019
kl: 08:30
Plats
S Vare
Ansvarig
Krister S

Julgranshuggning i S Vare. Minst 7 pers behövs


Avresa från Vokalen 0830 

Namn:
Info:
Val:
Antispam:

anmälningstiden har passerat

Klicka på ett namn för att uppdatera eller radera anmälan
 
Johan Eklund
Hugger julgran
Peter Mars
Hugger julgran
Magnus E
Hugger julgran
Peter J
Hugger julgran
Johnny Beifeldt
Hugger julgran
Niklas
Hugger julgran
Simon R
Hugger julgran
Krister S
Hugger julgran

Antalet anmälda - strukna ej medräknade
 
Hugger julgran
8 st
Datum
Tid Rubrik Plats Arrangör  
1/5 Fredag
10:00 OL-träning Älmhult Jon Lindskog Info & anmälan
2/5 Lördag
00:00‹ 10MILA Upplands-Bro Attunda OK, Järfälla OK, Solna OK, Sundbybergs IK Info & anmälan
3/5 Söndag
›23:59 10MILA Upplands-Bro Attunda OK, Järfälla OK, Solna OK, Sundbybergs IK Info & anmälan
4/5 Måndag
17:30 Ungdoms- och juniorträning OS-gruppen Högstorp Maja Info & anmälan
17:30 * Ungdomsträning, GVG Norra stugan , Fylleryd GVG Info & anmälan
5/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, underlag alpäng Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte för ungdomskommittén Klubbrummet Info
6/5 Onsdag
7/5 Torsdag
18:00 OL-träning 7/5 Öjaby Janne K Info & anmälan
8/5 Fredag
00:00‹ SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 Markarydssprinten Info
9/5 Lördag
  SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 Gränsfejden/Vättefejden Info
00:00 Tenhultsmedeln Info
10/5 Söndag
›23:59 SL 3-4 Roslagen Norrtälje TTE Info & anmälan
00:00 OK Älmes vårtävling Info
00:00 Tenhultslången Info
11/5 Måndag
17:30 Ungoms- och juniorträning OS-gruppen Vikensved Maria m.fl. Info & anmälan
12/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, stor stig Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte SM Vokalen, storstugan Patrik K Info
13/5 Onsdag
14/5 Torsdag
17:45 OL-träning 14/5 Fagrabäck KK Info & anmälan
15/5 Fredag
16/5 Lördag
17/5 Söndag
00:00 Lämmeltåget Info
18/5 Måndag
17:30 * Ungdomsträning, GVG Domfälleskogen, Hovshaga GVG Info & anmälan
17:30 OS/GO-träning för ungdomar och juniorer Holmarna Albin Info & anmälan
19/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, stor stig Vokalen Patrik K Info
19:30 Möte för ungdomskommittén Storstugan Ungdomskommittén Info
19:45 Styrelsemöte Klubbrummet Info
20/5 Onsdag
17:30 * Damträff - utflykt Gårdsby kyrka Info
22/5 Fredag
18:00 * Keps OL Högstorp Isac Ericsson Info & anmälan
23/5 Lördag
24/5 Söndag
25/5 Måndag
17:30 * Ungdomsträning, GVG Evedal GVG Info & anmälan
17:30 OS/GO-träning för ungdomar och juniorer Brittatorp OS-gruppen Info & anmälan
26/5 Tisdag
18:00 Intervaller & styrka, skog eller liten stig (val) Vokalen Patrik K Info
27/5 Onsdag
28/5 Torsdag
08:30 Lägga Brasved i säckar Asa Krister S Info & anmälan
29/5 Fredag
30/5 Lördag
10:00 KM medeldistans Ziiplinen Bränderyd TTE Info & anmälan
31/5 Söndag
00:00 Veckans bana Info & anmälan

Aktuellt

Samarbetspartners

Senaste från SOFT

Felaktigt RSS-flöde
Länk till Svensk Orientering››

Logga in på intranätet


Kontakt

Info ›› info@vaxjook.se

Web ›› web@vaxjook.se